תמיכה בכל שלב

קרן התרבות אמריקה-ישראל גאה לספק מגוון תכניות התומכות באמנים המבריקים והמוכשרים של ישראל, בכל שלב בקריירה שלהם

מפעל המלגות ע״ש שרת

תחילת הדרך
התכנית המובילה של הקרן מעניקה מלגות לאמנים בתחומי המחול, המוזיקה, התיאטרון והאמנות החזותית, על מנת לאפשר להם לרכוש השכלה אמנותית ראויה. תכנית מלגות ההצטיינות ליצירה השאירו חותם משמעותי על עולם האמנות הישראלי והבינלאומי כאחד.
פרטים נוספים

מלגות לימודים בחו”ל

תחילת הדרך
הקרן מספקת תמיכה ללימודים בחו”ל עבור מוסיקאים שהגיעו לרמה גבוהה במיוחד בארץ ושהתקבלו לאחד מבתי הספר היוקרתיים ביותר בחו”ל. למוסיקאים ניתנות מלגות נדיבות שמאפשרות להם ללמוד במוסדות המובילים בעולם.
פרטים נוספים

קידום הצטיינות בפריפריה

תחילת הדרך
התכנית לקידום יוצרים בפריפריה של AICF שואפת לצמצם את הפערים בגישה לחינוך מוזיקלי ופוטנציאל אמנותי של מוזיקאים המתגוררים בפריפריה הישראלית. למוזיקאים מסופקים שיעורים פרטיים בנגינה עם מורים מן השורה הראשונה, ותמיכה נוספת אם יצטרכו.
פרטים נוספים

סדנאות העשרה

תחילת הדרך
מלגאי הקרן בעבר ובהווה זוכים לסדנאות העשרה המהוות עבורם מעטפת תמיכה. במסגרת ההכשרות הרבות, רוכשים המשתתפים מיומנויות וכלים פרקטיים המאפשרים להם לבטא את הקול הייחודי שלהם כאמנים במקביל להתמודדות עם אתגרי ניהול הקריירה.
פרטים נוספים

קרן סיוע לאמנים ישראלים

קריירה מתקדמת, רגע לפני פריצה, תחילת הדרך
קרן סיוע החירום מספקת תמיכה קריטים לאמנים ישראלים מקצועיים שחוו קשיים כלכליים כתוצאה ממשבר מגיפת הקורונה.
פרטים נוספים

השאלת כלי נגינה

רגע לפני פריצה, תחילת הדרך
הקרן משאילה כלי הקשת המרשימים שאספה ואצרה במשך השנים, למוזיקאים מבריקים עם קשיים כלכליים. האוסף, שנתרם ברובו, מבטיח כי מוזיקאים מבטיחים, ללא האמצעים לרכוש כלי נגינה איכותי לתרגולים, אודישנים והופעות, יוכלו לנגן בכלים ראויים ואיכותיים.
פרטים נוספים

מלגות למוסיקאים יווניים

רגע לפני פריצה, תחילת הדרך
הזדמנות מרגשת עבור מוסיקאים יוונים צעירים מצטיינים, ללמוד בישראל ולקחת חלק בשיתופי פעולה בין שתי קרנות: קרן התרבות אמריקה-ישראל וקרן סטברוס ניארכוס.
פרטים נוספים

שותפויות פיסקליות

קריירה מתקדמת, רגע לפני פריצה
הקרן משתפת פעולה עם אמנים וארגוני אמנויות כדי לספק סיוע פיננסי ותמיכה להשבחת ההתקדמות התרבותית בישראל.
פרטים נוספים

קהילת AICF (בקרוב)

קריירה מתקדמת, רגע לפני פריצה
בקרוב : קרן התרבות אמריקה-ישראל מספקת הזדמנויות רבות למלגאים שלה לפתח מערכות יחסים זה עם זה, לרשת ולשתף רעיונות, ולחקור שיתופי פעולה אמנותיים חדשים. היא בונה קהילה של משפיעים על חיי האמנות והתרבות בישראל ומסייעת בטיפוח הדור הבא של מנהיגי תרבות.
פרטים נוספים

תחרויות האביב

תחילת הדרך
תחרויות האביב של קרן התרבות אמריקה-ישראל נערכות משנת 1999 ומסייעות בקידום מוסיקאים ישראלים מצטיינים בתחילת דרכם האמנותית באמצעות חלוקת פרסים בתחומי הביצוע המוסיקליים השונים. הזכייה בתחרות מקנה בנוסף על הפרס הכספי חשיפה לקהל ולביקורת, הופעות, שידורי רדיו בארץ וסיוע בפיתוח הקריירה בארץ ובחו”ל
פרטים נוספים

רשת האמנים הישראלית

קריירה מתקדמת, רגע לפני פריצה, תחילת הדרך
הפלטפורמה הוירטואלית של קרן התרבות אמריקה-ישראל, המקשרת בין אמנים ישראלים לצרכני אמנות מסביב לעולם.
פרטים נוספים