רשת האמנים הישראלית

רשת האמנים הישראלית – רא"י חושפת ומקדמת תרבות ישראלית מגוונת, ומייצגת אמנים ישראלים משלל תחומים בבית וירטואלי אחד.

רא"י נותנת במה בין-לאומית לאמנים ולמוסדות תרבות ישראליים. הרשת מהווה מאגר מידע לאמנים וצרכני תרבות ישראלית בארץ ובעולם.

הרשת מאפשרת לצרכני אמנות ותרבות בכלל ולתומכי הקרן בפרט לגלות אמנים חדשים ומבטיחים וללמוד על אמנים מבוססים ומצליחים דרך קטלוג האמנים של הרשת. דפי האמן מאפשרים היכרות מעמיקה עם האמנים ועם הרקע והעבודות שלהם דרך מנגנון חיפוש יעיל וממוקד.

לאמנים ולמוסדות תרבות

הצטרפו לרשת האמנים הישראלית

כל חבר/ה ברשת יוצר/ת עמוד פרופיל שניתן להעלות אליו תמונות, קובצי וידאו ואודיו, ביוגרפיה ואירועים (הופעות, הקרנות, תערוכות, וכו׳) הנגישים לשוחרי תרבות ישראלית באמצעות מנוע חיפוש מהיר וקל. עמוד הפרופיל משמש ״מיני אתר״ שמקשר את המבקרים לאתרכם הפרטי – במידה שקיים – ולרשתות אחרות שאתם חברים בהן. לשאלות, פנו אלינו ב-[email protected].

avital-burg-headshot

״רשת האמנים מהווה מרכז לקהילת האמנים ומקור מרכזי של מידע לצרכני תרבות ישראלית״

– אביטל בורג, ציירת

גלו אמנים

מצאו אירועים באזורכם

הרשת מאפשרת למצוא מגוון אירועי אמנות ותרבות ישראלים מסעירים בארץ ובעולם לפי מיקום גיאוגרפי.

הרשת היא חלק מקרן התרבות אמריקה-ישראל, וחברי הרשת זוכים לחשיפה רחבה דרך הערוצים הבאים:

Sheketak in The Air

קטלוג האמנים של הקרן

עמודי האמנים של הקרן בתחומי המחול, התיאטרון, האמנות, המוסיקה והקולנוע, מאפשרים לחובבי אמנות לגלות אמנים בעזרת חיפוש חכם, ומקשרים בקלות לאתרכם הפרטי.

calendar-1790608_640

לוח השנה של הקרן

על ידי יצירת אירועים באופן עצמאי מתוך עמודי האמן, חברי הרשת חולקים את פעילויותיהם כחלק מלוח השנה של הקרן, וכך מאפשרים לקהל רחב ומקומי לשמוע עליהן על ידי חיפוש על פי תאריך ומקום.

pexels-photo-265685

ידיעות חדשותיות ובלוג ראיונות

הקרן מתגאה בהישגיהם של אמניה ומפרסמת עדכונים אודותיהם באופן שוטף, בכללם כתבות, פרסים, שיתופי פעולה חדשים, הוצאות אלבומים וציוני דרך אחרים. בנוסף, מדי חודש רא״י מפרסמת ראיון עומק עם אמן/ית מהרשת לגבי הקריירה והפרויקטים שלו/שלה.

letters-1132703_640

עלון חודשי דיגיטלי

הקרן מפרסמת מדי חודש לקט אירועים מומלצים וחולקת חדשות מיוחדות לגבי אמנים מרשת האמנים הישראלית. רשימת התפוצה כוללת למעלה מ-12,000 חברים ותומכים של הקרן בארץ ובעולם.

Dranoff_4192014-185

הזדמנויות חדשות בחו״ל

דרך הרשת מוצאים ארגונים וקבוצות אחרות אמנים ישראלים לצרכי הופעות, ביקורי גלריות, אירועי שיח אמן וכדומה. הרשת מהווה מעין ״סוכנות וירטואלית״ המאפשרת חיפוש יעיל ואיתור אמנים ועל ידי כך חשיפתם להזדמנויות חדשות ולקהילות חדשות.

28188286432_3353c1c7ed_b

רשתות חברתיות

עם 16,000 עוקבים ברשתות חברתיות (פייסבוק, יו טיוב, טוויטר), חברי רשת האמנים נחשפים לקהלים חדשים ומקבלים הזדמנות נוספת לקידום עבודתם, אירועיהם ופעילותם.

מדוע באנגלית?

הרי אנחנו עוסקים באמנות ישראלית…

הסיבה שהרשת נבנתה כאתר בין-לאומי ובאנגלית היא כי אנחנו יודעים שאמנות ישראלית היא השגרירה הטובה ביותר שלנו בחו״ל, ואנחנו רוצים לאפשר לאמנים החברים בה להרחיב את מעגל שוחרי התרבות שהם נגישים אליו. היא מיועדת לאמנים ישראליים שחיים בארץ או מחוצה לה.

הרשת היא גם כלי לשיפור חוויית התיירות בישראל: היא המקור הגדול והדינאמי ביותר הנגיש לאנשים דוברי אנגלית המגיעים לארץ ומעוניינים למצוא אירועי תרבות ואמנות ישראלית מומלצים ולהכיר אמנים חדשים.

guymintus

״רשת האמנים הישראלית מאפשרת לנו לחבור ליוצרים ולגופים תרבותיים ישראליים חזקים מסביב לעולם. זו דרך נהדרת לחשוף את האמנות שלנו לקהלים חדשים״

– גיא מינטוס, פסנתרן ג׳אז