צוות הקרן

בן רוטמן: הניצוץ

צוות הקרן בישראל

איריס רף-רונן

מנכ"ל, ישראל וארה"ב

לאחר שנתיים מוצלחות בניהול והובלת קרן התרבות אמריקה-ישראל בישראל, איריס תיכנס לתפקידה החדש כמנכ"לית שני הארגונים, ארה"ב וישראל, החל מה-1 באוקטובר 2019.

איריס רף-רונן היא יזמת ומנהלת בעלת ניסיון בעולם העסקי ובמגזר השלישי. איריס הובילה את עמותת הכוריאוגרפים, ארגון גג ליוצרי מחול עכשווי בישראל. לפני כן שימשה במשך 15 שנה כמנכ"לית של יוניסטרים, עמותה ייחודית המקדמת מנהיגות עסקית וחברתית בקרב למעלה מ 1,600 בני נוער מהפריפריה באמצעות חינוך, יזמות וחדשנות.

בזירת העסקים, איריס שימשה משנה לסמנכ"ל כספים בקבוצת שילב, סמנכ"לית כספים של חברת הייטק ועבדה בהסתדרות הציונית העולמית WZO כשגרה בארה"ב. היא תומכת נלהבת של האמנויות ושל מצוינות בני נוער בפריפריה של ישראל. התשוקה שלה היא לייצר שינוי חיובי בתרבות הישראלית ולנצל את מלוא הפוטנציאל של אמנים ישראלים צעירים.

לאיריס תארים מתקדמים בעסקים, במימון ובשיווק. היא גרה בת"א עם בעלה, מיכה, וילדיה.

[email protected]


ג'סיקה הדלר

מנהלת תכניות ומפעל המלגות

ג'סיקה הדלר פעילה שנים רבות בתחום האמנויות ובתמיכה באמנים צעירים. עבדה למעלה מעשר שנים כמנהלת תכניות ב Concert Artists Guild בניו יורק. בתפקידה היתה אחראית על סדרת הקונצרטים של הארגון, על התחרות הבינלאומית השנתית מטעמו, על אולפן ההקלטות ותכנית הזמנת היצירות החדשות, וכמו כן שימשה כמנטורית לקבוצת מוזיקאים מוכשרים.
ג'סיקה לימדה את הקורס Art of Engagement ב-Mannes School of Music ב-New School בניו יורק, שנועד לעודד תלמידים למצוא ולהביע את נקודת מבטם האמנותית הייחודית. היא שירתה כסגנית נשיא פסטיבל Look & Listen, פסטיבל מוזיקה הנערך כל אביב בניו-יורק, וכמו כן הייתה חברה בוועד המנהל של AlpenKammerMusik, פסטיבל מוזיקה קאמרית באוסטריה.
ג'סיקה למדה מוזיקה באוניברסיטת אינדיאנה, שם הוענק לה תואר ראשון ושני בסקסופון קלאסי. היא עלתה לישראל בשנת 2017.

[email protected]

צוות הקרן בארה״ב

Lauren Epstein

Director of Development


Galia Barkol

Director of the Israeli Artist Network